Dobrý spisovatel pro pero i přes plot skočí

Divácký příběh aneb Napište si sami

Tak tady to máte: kousek po kousku zde vznikne nový příběh, a právě Vy budete jeho autory!

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7118":
Umělec pořídil několik decentních fotek a umístil je na net v rubrice "Našlo se" S poznámkou "proti odměně vrátím nepoškozené"
A
Když princezna viděla, že jí mladík nechce ublížit, uklidnila se, a dokonce se i usmála při pohledu na své nové šaty.
Bodypainting byla jeho oblíbená disciplína. A v hodince měla princezna slušivé, decentní přiléhající šatičky, že by i Pomeje záviděla...
A
Čímž byl umělec nadšen a začal nahou, plačící dívku ihned malovat.
//To je ořech, to jsem zvědavý, jak to rozetnete, aby to bylo vtipné aniž ...//
Honza Admin
Princezna ihned věděla, co se po ní chce, alespoň si to myslela, a dala se do pláče.
Aní
A tak básník poblouzněn láskou vzal pirátovi jeho dřevěnou nohu a hodil ji do řeky. Potom popadl nahou princeznu a odnesl si ji domů.
Honza Admin
Hej, lidi, pište sem taky něco! Já s Jainou tady všechno oddřeme! smiley
Jaina
Bohužel pro něj se v tu chvíli probudil pirát v sudu a jakékoli poetické myšlenky zaplašil, nicméně vzplanulá láska k princezně v umělci přetrvávala nadále a okamžitě začal na námořníka žárlit.
Honza Admin
Tak, jak ji pán Bůh stvořil, ji sedící na bedně od pouťových balonků spatřil nadaný mladý malíř a okamžitě propadl jejím půvabům a myšlence namalovat nejkrásnější obraz svého života.
Jaina
Pro jistotu se svlékla, kdyby ji ti lidé hledali.
mdv
Najednou v ní bylo dost síly, aby se vytrhla tomu člověku, který ji táhl směrem ke skupince naštvaných břišních tanečnic. Neskutečná rychlost...zmizela mu z očí tak rychle, že nestačil vydat ani hlásku a místo toho jen nechápavě kroutil hlavou. To už ale princezna oddaně seděla u chrápajícího sudu a čekala na první slova, která její objekt zájmu vysloví po probuzení.
Jaina
Stál tam jednonohý ožralý pirát, ale jak ten byl sťatej! Vítr si pohrával s jeho strništěm, když se přiblble motal ulicí, a vůně rumu, ročníku 1694, byl cítit i dva kilometry do dáli. Jeho dřevěná noha vydávala romantický klapavý zvuk, dokud nezmizela v nejbližším sudu se sardelemi, odkud se vzápětí začalo ozývat rytmické chrápání.

Tento muž zažehl v princezně oheň vášně...
Honza Admin
Jako princezna nebyla zvyklá poslouchat cizí rozkazy a už už chtěla odseknout tomu člověkovi, aby nenarušoval její majestát, když spatřila něco, co ji tak okouzlilo, že ze sebe nevypravila ani hlásku a urychleně se rozhodla...
Takže co dělat? Fakt zmatená... Pokračovat v cestě? Předci se musí v hrobě obracet, ... ale žijeme jen jednou... A tak zašla do živějších ulic... Hodně lidí se po ní dívalo (břišní tanečnice nerostou na stromech), ale princezna je zvyklá na popularitu, tak jí to ani nepřišlo zvláštní. Zamíchala se do shluku lidí, když v tom jí nějaký člověk chytil za ruku a zařval: ,,Tak tady jsi! Říkali, že jich pošlou pět a dorazili čtyři! Neslyšelas, že se do práce chodí včas? Mazej do maskérny a na plac!"

Co dělat? Vráti se na smeťák nebo do maskérny?
mdv
Se svým oděvem teď byla docela spokojená. Ale co teď? Vrátit se zpět do smeťáku? Dalo jí dost práce přelézt obrovské hromady smetí, znovu se jí do toho nechtělo a navíc by si umazala své nové šaty.
Jenže znáte princezny... Pro ty není nic moc nóbl. A tak udělala věc, která by jistě pohoršila všechny její smeťácké předky. Opustila smeťák. Nejdřív si to chřestila a klepala pár přilehlýma ulicema, než našla na zahradní šňůře oblečení břišní tanečnice. A protože princezna může cokoli, vzala si je. Na oplátku, protože princezny mají smysl pro čest, tam nechala pár plechovek.
mdv
Ale moc pohodlné to tedy nebylo. A tak se vydala do hromad smeťáku najít něco více nóbl.
Jaina
Tal se oblíkala do plechovky od kokakoly...
Honza Admin
A ona neměla co na sebe, což se předává z matky na dceru.

1  
2